Registrace FM Group

Byli jste kdysi členy FM Group a rádi byste znovu chtěli využívat výhod členství ? Stále pokračuje akce, kdy se vyřazení distributoři mohou opětovně zaregistrovat a to zcela ZDARMA !!! To znamená, že se mohou zaregistrovat, získají nové registrační číslo, ale nemusejí si opět kupovat startovací sadu.

Stačí nám poslat údaje nutné k registraci - stačí zaslat na email fmgroup.praha@seznam.cz  nebo vyplňte on-line registrační formulář zde

Chcete ověřit, zda je Vaše registrační číslo - číslo distributora aktivní ?

Napište na email fmgroup.praha@seznam.cz jméno, tel a číslo distributora, pokud jej znáte, my Vám číslo ověříme a budeme Vás kontaktovat s dalším postupem k objednávání.

Registrace FM Group

Nevíte jaké parfémy FM Group si vybrat? Vybírejte parfémy z pohodlí domova a získejte doživotní slevu 30% na všechny produkty FM Group!!!

Máte zájem stát se členem FM Group a kosmetiky FM Group ?

vyplňte on-line registrační formulář zde

možnosti registrace do FM Group:

ZDARMA: Odběratel FM Group - Bez jakýhokoliv vkladu máte nárok na 30 % slevu na všechny produkty FM Group.

Stačí pouze vyplnit smlouvu a zaslat na náš mail.

REGISTRACE - DISTRIBUTOR FM GROUP - S nákupem jednoho ze tří testrů získáte doživotní slevu 30% až 51 %, další výhody jako jsou akce, soutěže, výhodné balíčky, možnost super výdělku nejen nabízením produktů FM Group, ale i takzvaný pasivní příjem postavením Vaší sítě - MLM.

FIREMNÍ MATERIÁLY - KATALOGY A TESTRY - ZDE

Každý produkt FM Group je obodovaný, měsíčně se z Vašich a lidí pod Vámi body z objednávek sčítají a v dalším měsíci máte nárok na provize.

Další výhody:

Internetový obchod 24 hodin denně

Vyškolený personál, centrální sklad v Praze k vyzvednutí nebo balíčky až k Vám domů firmou DPD.

Startovací sada, materiál a široké spektrum výrobků, nejen z oblasti parfémů, ale i dekorativní kosmetiky a prostředků pro domácnost.

Funkční obchodní a marketinkový systém, který vám dá další zdroj příjmů, zkvalitní život a splní Vaše sny.

Možnost spolupráce v nadnárodní společnosti FM Group rychle se rozšiřující do celého světa, se spousty pozitiv, jedinečných výrobků, skvělých cen a super kvality, významných ocenění a cestování.

 

V případě Vašich dotazů se obracejte na tel.: 723 993 741 nebo na  fmgroup.praha@seznam.cz

 

Proč jsou parfémy FM Group takto levné i při zachování své kvality?

  • Výrobní hodnota parfému (který v parfumérii stojí běžně 1.000 – 2.000 Kč) je kolem 50 Kč. Proto jsou parfémy FM Group takto levné! Vše je jen obchod. Viz obrázekFM GROUP CZECH

Proč to tak je?

  • O konkrétním parfému se dozvíte díky reklamě. Na parfémy FM Group se reklama nedělá. Reklamou nám jsou spokojení zákazníci. Parfémy se k nám, zákazníkům, musí od výrobce nějak dostat.
  • O parfému se dozvíte z reklamy. Reklama na parfémy stojí miliony! (televize, časopisy, bilbordy, výroba reklamy, atd.), Často se i pro každou zemi z důvodu jiné mentality lidí dělá reklama jiná!
  • Vůni vyrobí parfemista, který osloví výrobce. Případně si módní návrhář nebo celebrita, nechá vyrobit parfémy na zakázku. Výrobce parfémů olejovou vonnou esenci nechá vyrábět ve velkém a tedy i levně. To pro něho udělá jedna z několika velkých firem na trhu v oboru výroby vonných esencí.
  • FM Group uzavřela exklusivní partnerskou smlouvu se společností DROM, která je jednou z největších společností tohoto druhu na světě. FM Group od společnosti DROM kupuje originální vonné esence, ze kterých se vyrábí parfémy, které znáte z parfumérií. FM Group ve vlastních továrnách smíchá vonné esence s lihem, stejně jako ostatní výrobci, parfémy naplníme do krásných, ale vlastních a levných flakonků. Kdežto výrobci parfémů, poté osloví celebrity, po kterých parfémy pojmenují a celebritám za to velkoryse zaplatí! Neboť "značkové" parfémy se prodávají mnohem lépe.
  • Poté výrobce olejovou vonnou esenci smíchá s lihem, stejně jako FM Group a parfémy, každý v ceně cca 50 Kč, jsou hotové. Parfémy se nalijí do exklusivních flakónků, často hotového uměleckého díla, za které si připlatíme 200-400 Kč (výroba flakónu, zaplacení návrháře), následně putují parfémy do velkoobchodu, kde se cena příliš nezvedá a z něho jdou parfémy do maloobchodu - parfumerie, které jsou na jedinečných místech s drahým nájmem a s frontami lidí, nakupujících parfémy, leda tak na vánoce, tudíž marže ( zisk ) je pro ně běžně 100 % i více, aby vydělávali. Výsledná cena za původně levné parfémy? Běžně 1500 Kč a více!

 

FM Group má nejlevnější parfémy na trhu!
SLEVOVÝ KUPÓN

Slevový kupón Jaro23

Zákazník FM Group Praha

toto není přihlášení pro distributory FM GROUP


FM Group parfémy

Účelem názvů nabízených výrobků je přiblížit zákazníkovi vůni parfémů. Výrobce je firma FM Group. Nezaměňujte je s parfémy od jiných výrobců.

Slevové akce pro naše fanoušky