Registrace FM Group

Byli jste kdysi členy FM Group a rádi byste znovu chtěli využívat výhod členství ? Stále pokračuje akce, kdy se vyřazení distributoři mohou opětovně zaregistrovat a to zcela ZDARMA !!! To znamená, že se mohou zaregistrovat, získají nové registrační číslo, ale nemusejí si opět kupovat startovací sadu.

Stačí nám poslat údaje nutné k registraci - stačí zaslat na email fmgroup.praha@seznam.cz  nebo vyplňte on-line registrační formulář zde

Chcete ověřit, zda je Vaše registrační číslo - číslo distributora aktivní ?

Napište na email fmgroup.praha@seznam.cz jméno, tel a číslo distributora, pokud jej znáte, my Vám číslo ověříme a budeme Vás kontaktovat s dalším postupem k objednávání.

Registrace FM Group

Nevíte jaké parfémy FM Group si vybrat? Vybírejte parfémy z pohodlí domova a získejte doživotní slevu 30% na všechny produkty FM Group!!!

Máte zájem stát se členem FM Group a kosmetiky FM Group ?

vyplňte on-line registrační formulář zde

možnosti registrace do FM Group:

ZDARMA: Odběratel FM Group - Bez jakýhokoliv vkladu máte nárok na 30 % slevu na všechny produkty FM Group.

Stačí pouze vyplnit smlouvu a zaslat na náš mail.

REGISTRACE - DISTRIBUTOR FM GROUP - S nákupem jednoho ze tří testrů získáte doživotní slevu 30% až 51 %, další výhody jako jsou akce, soutěže, výhodné balíčky, možnost super výdělku nejen nabízením produktů FM Group, ale i takzvaný pasivní příjem postavením Vaší sítě - MLM.

FIREMNÍ MATERIÁLY - KATALOGY A TESTRY - ZDE

Každý produkt FM Group je obodovaný, měsíčně se z Vašich a lidí pod Vámi body z objednávek sčítají a v dalším měsíci máte nárok na provize.

Další výhody:

Internetový obchod 24 hodin denně

Vyškolený personál, centrální sklad v Praze k vyzvednutí nebo balíčky až k Vám domů firmou DPD.

Startovací sada, materiál a široké spektrum výrobků, nejen z oblasti parfémů, ale i dekorativní kosmetiky a prostředků pro domácnost.

Funkční obchodní a marketinkový systém, který vám dá další zdroj příjmů, zkvalitní život a splní Vaše sny.

Možnost spolupráce v nadnárodní společnosti FM Group rychle se rozšiřující do celého světa, se spousty pozitiv, jedinečných výrobků, skvělých cen a super kvality, významných ocenění a cestování.

 

V případě Vašich dotazů se obracejte na tel.: 723 993 741 nebo na  fmgroup.praha@seznam.cz

 

Proč jsou parfémy FM Group takto levné i při zachování své kvality?

  • Výrobní hodnota parfému (který v parfumérii stojí běžně 1.000 – 2.000 Kč) je kolem 50 Kč. Proto jsou parfémy FM Group takto levné! Vše je jen obchod. Viz obrázekFM GROUP CZECH

Proč to tak je?

  • O konkrétním parfému se dozvíte díky reklamě. Na parfémy FM Group se reklama nedělá. Reklamou nám jsou spokojení zákazníci. Parfémy se k nám, zákazníkům, musí od výrobce nějak dostat.
  • O parfému se dozvíte z reklamy. Reklama na parfémy stojí miliony! (televize, časopisy, bilbordy, výroba reklamy, atd.), Často se i pro každou zemi z důvodu jiné mentality lidí dělá reklama jiná!
  • Vůni vyrobí parfemista, který osloví výrobce. Případně si módní návrhář nebo celebrita, nechá vyrobit parfémy na zakázku. Výrobce parfémů olejovou vonnou esenci nechá vyrábět ve velkém a tedy i levně. To pro něho udělá jedna z několika velkých firem na trhu v oboru výroby vonných esencí.
  • FM Group uzavřela exklusivní partnerskou smlouvu se společností DROM, která je jednou z největších společností tohoto druhu na světě. FM Group od společnosti DROM kupuje originální vonné esence, ze kterých se vyrábí parfémy, které znáte z parfumérií. FM Group ve vlastních továrnách smíchá vonné esence s lihem, stejně jako ostatní výrobci, parfémy naplníme do krásných, ale vlastních a levných flakonků. Kdežto výrobci parfémů, poté osloví celebrity, po kterých parfémy pojmenují a celebritám za to velkoryse zaplatí! Neboť "značkové" parfémy se prodávají mnohem lépe.
  • Poté výrobce olejovou vonnou esenci smíchá s lihem, stejně jako FM Group a parfémy, každý v ceně cca 50 Kč, jsou hotové. Parfémy se nalijí do exklusivních flakónků, často hotového uměleckého díla, za které si připlatíme 200-400 Kč (výroba flakónu, zaplacení návrháře), následně putují parfémy do velkoobchodu, kde se cena příliš nezvedá a z něho jdou parfémy do maloobchodu - parfumerie, které jsou na jedinečných místech s drahým nájmem a s frontami lidí, nakupujících parfémy, leda tak na vánoce, tudíž marže ( zisk ) je pro ně běžně 100 % i více, aby vydělávali. Výsledná cena za původně levné parfémy? Běžně 1500 Kč a více!

 

FM Group má nejlevnější parfémy na trhu!
VÝPRODEJ S 20% SLEVOU

VÝPRODEJ DÁMSKÝCH A PÁNSKÝCH PARFÉMŮ FM GROUP SLEVA 20%

Slevové akce pro naše fanoušky
 
FM Group parfémy

Účelem názvů nabízených výrobků je přiblížit zákazníkovi vůni parfémů. Výrobce je firma FM Group. Nezaměňujte je s parfémy od jiných výrobců.

Zákazník FM Group Praha

toto není přihlášení pro distributory FM GROUP


Zákaznická linka ZDARMA

Zákaznická linka FM Group Praha Zdarma